Про тренажер «Кипарис»

Медичний запатентований комплекс “пристрій+методика” лікування спини та суглобів

Методика і пристрій «Кипарис», розроблені і запатентовані українським академіком МАТН Пекуром Володимиром Петровичем.

Комплекс успішно пройшов доклінічні та клінічні дослідження та був внесений в Державний реєстр медичного обладнання.

Комплекс відновлює втрачені функції опорно-рухового апарату дорослих та дітей.

Захворювання, що успішно лікуються безмедикаментозно та безопераційно за допомогою пристрою “КИПАРИС” та методики:

Комплекс не має альтернатив в світі для лікування порушень постави, сутулості у дітей та дорослих.

Головний принцип методики полягає в природній здатності організму до відновлення. Безмедикаментозно та без хірургічного втручання.

В основі принципу – принципи свідомості, дихання, руху і природної пульсації. Ці принципи відомі всім – тому, лікувальні сесії під керуванням фізичного терапевта з легкістю сприймаються в будь-якому віці.

Умовно, лікування хребта на пристрої «Кипарис» можна розділити на три етапи:

1) Етап розслаблення

Виконується на ложементі Кипарис в розслабленому положенні лежачи на спині (шаблон постави). Щадне витягування спини та рухи в процесі занять виконуються повільно, без навантажень і сторонньої ваги. Контролюється процес дихання. Рухи збалансовані для м’язів всього тіла.
Мета етапу: максимально розслабитися, зняти напругу з м’язів спини, підготувати суглоби до наступного етапу

2) Етап корекції

Особливості пристрою «Кипарис» є його форма дуги. На якій дуже комфортно перебувати. Під час виконання вправ повільні рухи усувають підвивихи хребетних суглобів (зміщення хребців) – відбувається корекція хребців спини.

В процесі корекції знижується тиск на міжхребетні диски в шийному, грудному, поперековому відділах хребта. Звільняються від надмірного тиску нервові закінчення, кровоносні судини хребта. Кисень і необхідні речовини вчасно дістаються паравертебральних тканин спини. Налагоджуються обмінні процеси.

3) Етап закріплення 

Після 1 та 2 етапів виникає необхідність в закріпленні отриманого ефекту і створенні м’язового корсету. На цьому етапі рухи і навантаження можуть змінюватись в залежності від самопочуття. Ефект досягається за рахунок систематичних занять, додавання допоміжних рухів в програму.

Так само, як хвороба виникає в окремому органі і поступово поширюється на весь організм, так і вплив методики на пристрої Кипарис повертає здоров’я не лише хребту, але й суміжним органам та тканинам – відновлюється робота серцево-судинної та дихальної систем, балансуються процеси травлення. Наші пацієнти хваляться, що за час курсу вони скидують декілька кілограм зайвої ваги, що доводить комплексний вплив на організм.

Центри “Амбулаторія спини” пропонуютьнайкращі умови для лікування спини та суглобів. Наші центри повністю обладнані для повного циклу лікування. Починаючи від консультації лікаря, функціональної діагностики, сканування параметрів атропометрії та постави. У нас працюють професійні фізичні терапевтита масажисти. Ми вивчимо Вашу історію хвороби, знімки, складемо індивідуальну комплексну програму лікування, яка буде включати як заняття на “Кипарисі”, так і комплексно-терапевтичний масаж.

Ми проводимо тренінги з реабілітації та надаємо рекомендації для самостійних занять.